Usługa Asysty Technicznej i Rozwoju (ATiR) Zintegrowanego Systemu Informatycznego ZSI-ULC

  • Numer postępowania ULC-BIN-25-8/2026
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-07-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-07 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-07 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-06 17:05
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-06 17:05 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-07-06 17:05 217 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ.docx 2026-07-06 17:05 479 KB
    icon SWZ.docx 2026-07-06 17:05 546 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ.pdf 2026-07-06 17:05 5.05 MB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ.docx 2026-07-06 17:05 158 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ.docx 2026-07-06 17:05 263 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ.docx 2026-07-06 17:05 469 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ.docx 2026-07-06 17:05 468 KB
    icon Załącznik nr 7a do SWZ.docx 2026-07-06 17:05 468 KB
    icon Załącznik nr 7b do SWZ.docx 2026-07-06 17:05 468 KB
    icon Załącznik nr 8a do SWZ.docx 2026-07-06 17:05 474 KB
    icon Załącznik nr 8b do SWZ.docx 2026-07-06 17:05 471 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ.docx 2026-07-06 17:05 249 KB
    icon Zał. nr 5 do Umowy.docx 2026-07-06 17:05 568 KB
    icon Zał. nr 6 do Umowy.docx 2026-07-06 17:05 461 KB
    icon Zał. nr 8 do Umowy.docx 2026-07-06 17:05 477 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Zmiana SWZ 10.07.2026 r..pdf 2026-07-10 16:17 140 KB
    icon Zał. nr 7 do Umowy.docx 2026-07-10 16:18 81 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie Ogłoszenia o zamówieniu 29.07.2026 r..pdf 2026-07-29 14:51 2.00 MB
    icon Zmiany SWZ 29.07.2026 r..pdf 2026-07-29 14:53 252 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ 30.07.2026 r..pdf 2026-07-30 18:17 3.03 MB
    icon Zmiany SWZ 30.07.2026 r..pdf 2026-07-30 18:18 404 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa