Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz ich osób najbliższych

  • Numer postępowania ULC-BDG-GZL-25-07/2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-08 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-08 10:15
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-24 11:45
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-06-19 16:15

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-24 11:45 -
    icon 0. SWZ.pdf 2025-04-24 11:45 615 KB
    icon 1. Załącznik nr 1 do SWZ.docx 2025-04-24 11:45 161 KB
    icon 2. Załącznik nr 2 do SWZ (SOPZ).pdf 2025-04-24 11:45 241 KB
    icon 3. Załącznik nr 3 do SWZ.pdf 2025-04-24 11:45 346 KB
    icon 3a. Załącznik nr 5 do PPU.docx 2025-04-24 11:45 157 KB
    icon 4. Załącznik nr 4 do SWZ.docx 2025-04-24 11:45 153 KB
    icon 5. Załącznik nr 5 do SWZ.docx 2025-04-24 11:45 149 KB
    icon 6. Załącznik nr 6 do SWZ.docx 2025-04-24 11:45 147 KB
    icon 7a. Załącznik nr 7a do SWZ.docx 2025-04-24 11:45 147 KB
    icon 7b. Załącznik nr 7b do SWZ.docx 2025-04-24 11:45 147 KB
    icon Ogłoszenie 2025/BZP 00203986/01.pdf 2025-04-24 11:45 157 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 3. Załącznik nr 3 do SWZ zmieniony.pdf 2025-05-05 12:37 350 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2025-05-05 10:48 38 KB
    icon Zmiana Terminu Składania Ofert_05_05_2025 podpisana.pdf 2025-05-05 10:50 808 KB
    icon Wyjaśnienia treści SWZ 05_05_2025 podpisane.pdf 2025-05-05 12:36 3.68 MB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacje z otwarcia ofert podpisane.pdf 2025-05-08 12:11 555 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa